Hirdetés
A teljes őszi szezon sorsolása
- közérdekű -
Írta: Futó Balázs   
2010. szeptember 25. szombat, 10:00

Szerdától csak a jobb felső sarokban!




Szept. 24              
15:20 BarBárcelona   Szesz-Kazany        
16:10 Csigaház   Folyikasör-B        
17:00 SUNcastle 69   Jogentus   Rosszmájúak   Necseszdel United
17:50 Paris Saint-Hilton   Atlantisz   H1N1-Poli3   BennFika
18:40 AmbiValencia   Mezey Virágok   Apolitikusok   Totális Támadás
19:30 FEB   Trippertitum   NSZK   Hamza Rostock
20:20 Belenen-szesz   SS Ratio   Ultima Lazio   Dredd Bíró
21:10 Júdea Népe Front   Spárta Praha   JogÁSZ   Pina Colada

             
Okt. 1              
15:20 SUNcastle 69   Csigaház        
16:10 Atlantisz   Szesz-Kazany        
17:00 Folyikasör-B   Jogentus   H1N1-Poli3   Dredd Bíró
17:50 Mezey Virágok   SS Ratio   NSZK   Rosszmájúak
18:40 Paris Saint-Hilton   BarBárcelona   Pina Colada   Totális Támadás
19:30 Belenen-szesz   AmbiValencia   JogÁSZ   Apolitikusok
20:20 Trippertitum   Spárta Praha   BennFika   Ultima Lazio
21:10 FEB   Júdea Népe Front   Hamza Rostock   Necseszdel United

             
Okt. 8              
15:20 BarBárcelona   FEB        
16:10 Belenen-szesz   Csigaház        
17:00 Spárta Praha   Atlantisz   NSZK   Dredd Bíró
17:50 SS Ratio   Folyikasör-B   H1N1-Poli3   Apolitikusok
18:40 Mezey Virágok   Jogentus   BennFika   Totális Támadás
19:30 AmbiValencia   SUNcastle 69   Pina Colada   Rosszmájúak
20:20 Trippertitum   Szesz-Kazany   Hamza Rostock   Ultima Lazio
21:10 Júdea Népe Front   Paris Saint-Hilton   JogÁSZ   Necseszdel United

             
Okt. 15              
15:20 FEB   Csigaház        
16:10 Szesz-Kazany   SS Ratio        
17:00 Spárta Praha   Jogentus   Rosszmájúak   H1N1-Poli3
17:50 Mezey Virágok   Atlantisz   Dredd Bíró   Totális Támadás
18:40 Folyikasör-B   Trippertitum   JogÁSZ   NSZK
19:30 AmbiValencia   Paris Saint-Hilton   Ultima Lazio   Apolitikusok
20:20 Belenen-szesz   BarBárcelona   Necseszdel United   BennFika
21:10 SUNcastle 69   Júdea Népe Front   Pina Colada   Hamza Rostock

             
Okt. 22              
15:20 Csigaház   Atlantisz        
16:10 SUNcastle 69   Szesz-Kazany        
17:00 Belenen-szesz   Spárta Praha   NSZK   H1N1-Poli3
17:50 BarBárcelona   Jogentus   Rosszmájúak   Totális Támadás
18:40 FEB   Mezey Virágok   Pina Colada   Dredd Bíró
19:30 AmbiValencia   Trippertitum   JogÁSZ   Ultima Lazio
20:20 Paris Saint-Hilton   Folyikasör-B   Necseszdel United   Apolitikusok
21:10 Júdea Népe Front   SS Ratio   Hamza Rostock   BennFika

             
Nov.5              
15:20 FEB   Szesz-Kazany        
16:10 Folyikasör-B   Belenen-szesz        
17:00 Csigaház   SS Ratio   Ultima Lazio   Pina Colada
17:50 Paris Saint-Hilton   Spárta Praha   Apolitikusok   Rosszmájúak
18:40 Jogentus   AmbiValencia   BennFika   NSZK
19:30 BarBárcelona   Trippertitum   Dredd Bíró   JogÁSZ
20:20 SUNcastle 69   Mezey Virágok   Totális Támadás   Necseszdel United
21:10 Júdea Népe Front   Atlantisz   H1N1-Poli3   Hamza Rostock

             
Nov. 12              
15:20 Folyikasör-B   Atlantisz        
16:10 Jogentus   Szesz-Kazany        
17:00 BarBárcelona   SUNcastle 69   Ultima Lazio   H1N1-Poli3
17:50 Csigaház   Paris Saint-Hilton   Apolitikusok   Pina Colada
18:40 Mezey Virágok   Trippertitum   Totális Támadás   JogÁSZ
19:30 AmbiValencia   FEB   Dredd Bíró   BennFika
20:20 Spárta Praha   SS Ratio   Necseszdel United   NSZK
21:10 Júdea Népe Front   Belenen-szesz   Rosszmájúak   Hamza Rostock

             
Nov. 19              
15:20 BarBárcelona   Folyikasör-B        
16:10 Szesz-Kazany   Csigaház        
17:00 SUNcastle 69   Atlantisz   H1N1-Poli3   Pina Colada
17:50 Trippertitum   Belenen-szesz   Totális Támadás   NSZK
18:40 AmbiValencia   Spárta Praha   Ultima Lazio   Rosszmájúak
19:30 FEB   SS Ratio   Apolitikusok   Hamza Rostock
20:20 Paris Saint-Hilton   Jogentus   BennFika   JogÁSZ
21:10 Júdea Népe Front   Mezey Virágok   Dredd Bíró   Necseszdel United

             
Nov. 26              
15:20 Csigaház   BarBárcelona        
16:10 Atlantisz   Jogentus        
17:00 Folyikasör-B   Szesz-Kazany   NSZK   Pina Colada
17:50 FEB   Belenen-szesz   Apolitikusok   Dredd Bíró
18:40 Paris Saint-Hilton   SUNcastle 69
  Rosszmájúak   BennFika
19:30 Trippertitum   SS Ratio   Totális Támadás   Ultima Lazio
20:20 Júdea Népe Front   AmbiValencia   Necseszdel United   H1N1-Poli3
21:10 Mezey Virágok   Spárta Praha   Hamza Rostock   JogÁSZ

             
Dec. 3              
15:20 FEB   Folyikasör-B        
16:10 Szesz-Kazany   Belenen-szesz        
17:00 Trippertitum   Csigaház   NSZK   Ultima Lazio
17:50 BarBárcelona   SS Ratio   Totális Támadás   H1N1-Poli3
18:40 SUNcastle 69   Spárta Praha   BennFika   Apolitikusok
19:30 AmbiValencia   Atlantisz   JogÁSZ   Rosszmájúak
20:20 Paris Saint-Hilton   Mezey Virágok   Necseszdel United   Pina Colada
21:10 Jogentus   Júdea Népe Front   Dredd Bíró   Hamza Rostock
               
Dec. 10              
15:20 BarBárcelona   Atlantisz        
16:10 Csigaház   Jogentus        
17:00 SUNcastle 69   Folyikasör-B   Rosszmájúak   Dredd Bíró
17:50 Paris Saint-Hilton   Szesz-Kazany   NSZK   Apolitikusok
18:40 Mezey Virágok   Belenen-szesz   Pina Colada   BennFika
19:30 AmbiValencia   SS Ratio   JogÁSZ   H1N1-Poli3
20:20 Júdea Népe Front   Trippertitum   Necseszdel United   Ultima Lazio
21:10 FEB   Spárta Praha   Hamza Rostock   Totális Támadás

 

 
nszk.jpg
csapatkep (40).JPG
Oldalainkat 48 vendég böngészi