Hirdetés
Menetrend
- közérdekű -
Írta: Pálffy László   
2011. február 11. péntek, 09:43

2011/2012 őszi program

 

szept 16. szabadnapos
Fojikasör-B        
15:20 Szesz-Kazany   Betmencseszter        
16:10 Bolondok 11/12   FEB   Erasmus FC   Vis Maiorca
17:00 Atlantisz   Trippertitum   Galatahugyay   Polympique Lyon
17:50 SS Ratio   Jogentus   A. Macskahalacska   Mezey Virágok
18:40 BarBárcelona   Totális Támadás   Apolitikusok   NSZK
19:30 Spárta Praha   AmbiValencia   JogÁSZ   Dredd Bíró
20:20 BennFika   Necseszdel United   Hamza Rostock   Tequila
21:10 Rosszmájúak   Ultima Lazio   AS Kóma   Júdea Népe Front
               
szept 23. szabadnapos
Betmencseszter        
15:20 Fojikasör-B   Mezey Virágok        
16:10 Jogentus   NSZK   Szesz-Kazany   Vis Maiorca
17:00 Bolondok 11/12   Trippertitum   BarBárcelona   Polympique Lyon
17:50 Erasmus FC   Totális Támadás   Spárta Praha   FEB
18:40 SS Ratio   Apolitikusok   Ultima Lazio   Tequila
19:30 A. Macskahalacska   AmbiValencia   AS Kóma   Galatahugyay
20:20 Atlantisz   Júdea Népe Front   BennFika   Dredd Bíró
21:10 Rosszmájúak   Hamza Rostock   Necseszdel United   JogÁSZ
               
szept 30. szabadnapos   Mezey Virágok        
15:20 Betmencseszter   A. Macskahalacska        
16:10 Polympique Lyon   Atlantisz   FEB   Erasmus FC
17:00 Trippertitum   BarBárcelona   Vis Maiorca   Spárta Praha
17:50 Totális Támadás   Bolondok 11/12   Apolitikusok   Tequila
18:40 SS Ratio   BennFika   Fojikasör-B   AS Kóma
19:30 Ultima Lazio   Dredd Bíró   AmbiValencia   Szesz-Kazany
20:20 Júdea Népe Front   Galatahugyay   NSZK   Hamza Rostock
21:10 Rosszmájúak   JogÁSZ   Jogentus   Necseszdel United
               
okt 7. szabadnapos   AmbiValencia        
15:20 FEB   Szesz-Kazany        
16:10 Betmencseszter   Fojikasör-B   Vis Maiorca   A. Macskahalacska
17:00 Galatahugyay   Atlantisz   Polympique Lyon   Bolondok 11/12
17:50 Rosszmájúak   SS Ratio   Trippertitum   Erasmus FC
18:40 Dredd Bíró   Tequila   Totális Támadás   Spárta Praha
19:30 NSZK   Necseszdel United   Ultima Lazio   Jogentus
20:20 Júdea Népe Front   BarBárcelona   JogÁSZ   Hamza Rostock
21:10 Mezey Virágok   AS Kóma   Apolitikusok   BennFika
               
okt 14. szabadnapos   Vis Maiorca        
15:20 Erasmus FC   Polympique Lyon        
16:10 A. Macskahalacska   FEB   BarBárcelona   Galatahugyay
17:00 Spárta Praha   Trippertitum   Mezey Virágok   Betmencseszter
17:50 Jogentus   Tequila   Szesz-Kazany   Totális Támadás
18:40 AS Kóma   Atlantisz   Apolitikusok   Dredd Bíró
19:30 Rosszmájúak   BennFika   Fojikasör-B   AmbiValencia
20:20 NSZK   JogÁSZ   SS Ratio   Hamza Rostock
21:10 Bolondok 11/12   Júdea Népe Front   Ultima Lazio   Necseszdel United
               
okt 21. szabadnapos   FEB        
15:20 Atlantisz   BarBárcelona        
16:10 Trippertitum   Szesz-Kazany   Vis Maiorca   Fojikasör-B
17:00 Dredd Bíró   NSZK   Galatahugyay   Bolondok 11/12
17:50 Totális Támadás   A. Macskahalacska   Polympique Lyon   Spárta Praha
18:40 BennFika   Ultima Lazio   Tequila   SS Ratio
19:30 AmbiValencia   Mezey Virágok   Betmencseszter   AS Kóma
20:20 Júdea Népe Front   Erasmus FC   Hamza Rostock   Jogentus
21:10 JogÁSZ   Apolitikusok   Necseszdel United   Rosszmájúak
               
okt 28. szabadnapos   Totális Támadás        
15:20 Bolondok 11/12   Atlantisz        
16:10 Fojikasör-B   FEB   Szesz-Kazany   Polympique Lyon
17:00 Mezey Virágok   Vis Maiorca   A. Macskahalacska   Trippertitum
17:50 Erasmus FC   Galatahugyay   Tequila   NSZK
18:40 BennFika   Jogentus   Dredd Bíró   Rosszmájúak
19:30 JogÁSZ   Ultima Lazio   Necseszdel United   SS Ratio
20:20 Hamza Rostock   Apolitikusok   Spárta Praha   Júdea Népe Front
21:10 AS Kóma   BarBárcelona   Betmencseszter   AmbiValencia
               
nov 11. szabadnapos   Trippertitum        
15:20 Polympique Lyon   A. Macskahalacska        
16:10 BarBárcelona   Bolondok 11/12   Atlantisz   Erasmus FC
17:00 Vis Maiorca   Betmencseszter   FEB   Mezey Virágok
17:50 Galatahugyay   Spárta Praha   Jogentus   Rosszmájúak
18:40 NSZK   BennFika   Totális Támadás   Fojikasör-B
19:30 SS Ratio   Ultima Lazio   AmbiValencia   AS Kóma
20:20 Hamza Rostock   Dredd Bíró   Tequila   JogÁSZ
21:10 Júdea Népe Front   Szesz-Kazany   Apolitikusok   Necseszdel United
               
nov 18. szabadnapos   Polympique Lyon        
15:20 Erasmus FC   BarBárcelona        
16:10 Betmencseszter   FEB   Fojikasör-B   Trippertitum
17:00 Spárta Praha   Atlantisz   NSZK   SS Ratio
17:50 Apolitikusok   Jogentus   Szesz-Kazany   Galatahugyay
18:40 AS Kóma   Bolondok 11/12   Mezey Virágok   Totális Támadás
19:30 Hamza Rostock   Ultima Lazio   AmbiValencia   Vis Maiorca
20:20 A. Macskahalacska   Júdea Népe Front   JogÁSZ   BennFika
21:10 Tequila   Rosszmájúak   Dredd Bíró   Necseszdel United
               
nov 25. szabadnapos   Júdea Népe Front        
15:20 Bolondok 11/12   Erasmus FC        
16:10 Polympique Lyon   Fojikasör-B   Atlantisz   Szesz-Kazany
17:00 Dredd Bíró   Jogentus   Galatahugyay   A. Macskahalacska
17:50 Trippertitum   Mezey Virágok   NSZK   Ultima Lazio
18:40 Totális Támadás   Betmencseszter   Rosszmájúak   Apolitikusok
19:30 FEB   AmbiValencia   Vis Maiorca   AS Kóma
20:20 SS Ratio   JogÁSZ   BarBárcelona   Spárta Praha
21:10 Necseszdel United   Hamza Rostock   Tequila   BennFika
               
02.dec szabadnapos   Galatahugyay        
15:20 A. Macskahalacska   Atlantisz        
16:10 Vis Maiorca   FEB   Szesz-Kazany   BarBárcelona
17:00 Betmencseszter   Trippertitum   SS Ratio   Dredd Bíró
17:50 Mezey Virágok   Polympique Lyon   Spárta Praha   Bolondok 11/12
18:40 Ultima Lazio   Apolitikusok   Rosszmájúak   NSZK
19:30 Jogentus   JogÁSZ   AmbiValencia   Totális Támadás
20:20 AS Kóma   Erasmus FC   Necseszdel United   Tequila
21:10 BennFika   Hamza Rostock   Fojikasör-B   Júdea Népe Front

 

 
celte.jpg
2csapatkep.JPG
Oldalainkat 51 vendég böngészi