Hirdetés
Az őszi szezon sorsolása
- közérdekű -
Írta: Pálffy László   
2011. szeptember 14. szerda, 18:00

 

A 2012/2013 - as őszi szezon párosításai!


1. forduló - 09.21       
15:20FEB Hypoel Tel Aviv    
16:10Fojikasör-B Majomház BarBárcelona Betmencseszter
17:00Ultima-PSH CeltIK Vidéki Rutin Vis Maiorca
17:50Mezey Virágok Szesz-Kazany Pia Causa Tc Spárta Praha
18:40Galatahugyay BennFika Tequila SS Ratio
19:30Policity FC AmbiValencia Necseszdel United JogÁsz
20:20Totális Támadás Apolitikusok NSZK Rosszmájúak
21:10Júdea Népe Front Atlantisz Bolondok Háza Hamza Rostock

 

Jogentus-Dredd Bíró mérkőzés halasztásra került.

       
        
        
        
2. forduló - 09.28       
15:20Hypoel Tel Aviv Bolondok Háza Atlantisz FEB
16:10Betmencseszter Vidéki Rutin CeltIK Policity FC
17:00Galatahugyay SS Ratio Vis Maiorca Mezey Virágok
17:50Spárta Praha BarBárcelona Szesz-Kazany Pia Causa Tc
18:40Jogentus Rosszmájúak Totális Támadás Dredd Bíró
19:30NSZK BennFika Majomház Júdea Népe Front
20:20AmbiValencia Ultima-PSH Tequila JogÁSZ
21:10Necseszdel UnitedApolitikusok Hamza Rostock Fojikasör-B
        
        
        
        
3. forduló - 10.05       
15:20FEB Fojikasör-B BarBárcelona Bolondok Háza
16:10Betmencseszter Policity FC Spárta Praha Majomház
17:00Mezey Virágok CeltIK Szesz-Kazany Ultima-PSH
17:50Pia Causa Tc Hypoel Tel Aviv NSZK SS Ratio
18:40Galatahugyay JogÁSZ Totális Támadás Rosszmájúak
19:30Jogentus BennFika Necseszdel UnitedDredd Bíró
20:20Tequila Apolitikusok Vis Maiorca Hamza Rostock
21:10Vidéki Rutin Júdea Népe Front Atlantisz AmbiValencia
        
        
        
        
4. forduló - 10.12       
15:20Majomház FEB Hypoel Tel Aviv Atlantisz
16:10CeltIK Vidéki Rutin Policity FC Vis Maiorca
17:00Fojikasör-B BarBárcelona Jogentus SS Ratio
17:50Bolondok Háza Pia Causa Tc Ultima-PSH Spárta Praha
18:40Tequila Dredd Bíró AmbiValencia Betmencseszter
19:30Galatahugyay Apolitikusok Hamza Rostock Mezey Virágok
20:20NSZK JogÁSZ Júdea Népe Front Szesz-Kazany
21:10Necseszdel UnitedRosszmájúak Totális Támadás BennFika
        
        
        
        
5. forduló - 10.19       
15:20Vidéki Rutin Policity FC Atlantisz Bolondok Háza
16:10Vis Maiorca Hypoel Tel Aviv Szesz-Kazany CeltIK
17:00BarBárcelona Ultima-PSH Mezey Virágok Fojikasör-B
17:50Galatahugyay Dredd Bíró Totális Támadás SS Ratio
18:40Pia Causa Tc Majomház FEB AmbiValencia
19:30Jogentus JogÁSZ Spárta Praha Júdea Népe Front
20:20Tequila Rosszmájúak Betmencseszter Hamza Rostock
21:10Necseszdel UnitedBennFika NSZK Apolitikusok
        
        
        
        
6. forduló - 10.26       
15:20Hypoel Tel Aviv BarBárcelona Bolondok Háza Vis Maiorca
16:10Majomház Betmencseszter CeltIK Atlantisz
17:00Fojikasör-B Vidéki Rutin Szesz-Kazany Policity FC
17:50Ultima-PSH Pia Causa Tc NSZK Dredd Bíró
18:40Totális Támadás JogÁSZ Hamza Rostock Spárta Praha
19:30Necseszdel UnitedSS Ratio Galatahugyay Rosszmájúak
20:20Jogentus Apolitikusok AmbiValencia Mezey Virágok
21:10Tequila BennFika Júdea Népe Front FEB
        
        
        
        
7. forduló - 11.09       
15:20Szesz-Kazany Majomház FEB Policity FC
16:10Betmencseszter CeltIK Vis Maiorca Fojikasör-B
17:00Spárta Praha Hypoel Tel Aviv Mezey Virágok Bolondok Háza
17:50Jogentus Totális Támadás Atlantisz Ultima-PSH
18:40Vidéki Rutin AmbiValencia Pia Causa Tc Hamza Rostock
19:30JogÁSZ SS Ratio BarBárcelona Júdea Népe Front
20:20BennFika Rosszmájúak Galatahugyay NSZK
21:10Necseszdel UnitedTequila Dredd Bíró Apolitikusok
        
        
        
        
8. forduló - 11.16       
15:20Majomház Policity FC BarBárcelona Vidéki Rutin
16:10Atlantisz Mezey Virágok FEB Vis Maiorca
17:00Fojikasör-B Hypoel Tel Aviv Spárta Praha Szesz-Kazany
17:50Betmencseszter Ultima-PSH AmbiValencia Pia Causa Tc
18:40Necseszdel UnitedTotális Támadás Jogentus NSZK
19:30Galatahugyay Tequila Dredd Bíró Rosszmájúak
20:20BennFika JogÁSZ Júdea Népe Front Bolondok Háza
21:10SS Ratio Apolitikusok Hamza Rostock CeltIK
        
        
        
        
9. forduló - 11.23       
15:20Hypoel Tel Aviv Majomház Vidéki Rutin Atlantisz
16:10Jogentus Galatahugyay Bolondok Háza Betmencseszter
17:00Vis Maiorca Spárta Praha Mezey Virágok FEB
17:50Pia Causa Tc BarBárcelona Ultima-PSH Fojikasör-B
18:40Szesz-Kazany Hamza Rostock Rosszmájúak SS Ratio
19:30BennFika Dredd Bíró JogÁSZ Apolitikusok
20:20Necseszdel UnitedNSZK CeltIK AmbiValencia
21:10Tequila Totális Támadás Policity FC Júdea Népe Front
        
        
        
        
10. forduló - 11.30       
15:20Majomház CeltIK BarBárcelona Vis Maiorca
16:10FEB Vidéki Rutin Atlantisz Szesz-Kazany
17:00Fojikasör-B Bolondok Háza Spárta Praha Mezey Virágok
17:50Betmencseszter Pia Causa Tc NSZK Totális Támadás
18:40Hamza Rostock Policity FC Jogentus Tequila
19:30Júdea Népe Front Ultima-PSH AmbiValencia Hypoel Tel Aviv
20:20BennFika SS Ratio JogÁSZ Dredd Bíró
21:10Necseszdel UnitedGalatahugyay Rosszmájúak Apolitikusok
        
        
        
        
11. forduló - 12.07       
15:20Policity FC Fojikasör-B Szesz-Kazany Betmencseszter
16:10Vis Maiorca Atlantisz Vidéki Rutin Spárta Praha
17:00Ultima-PSH Majomház Mezey Virágok BarBárcelona
17:50SS Ratio Dredd Bíró Pia Causa Tc FEB
18:40Rosszmájúak JogÁSZ Galatahugyay Totális Támadás
19:30CeltIK Júdea Népe Front Necseszdel UnitedJogentus
20:20Hypoel Tel Aviv Hamza Rostock NSZK Tequila
21:10BennFika Apolitikusok Bolondok Háza AmbiValencia

 

 

 
tequila.jpg
csapatkep (25).jpg
Oldalainkat 49 vendég böngészi